BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampor 5053052
nr 505 3052
Vägglampor
4 st glas [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 28 januari 2008
kl 16:56:57
100 kr
250 kr
200 kr
450 kr
350 kr
450 kr
500 kr
650 kr
600 kr
750 kr
6
750 kr
6
800 kr
Vägglampor
nr 505 3052
Vägglampor
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 850 kr |
måndag 28 januari 2008 |